Sezona 2008

Hlavní stránka »  O společnosti »  Sponzorujeme »  Sezona 2008

V letošním roce obě naše dvojice skládaly maturitní zkoušku, všechna děvčata úspěšně. Vzhledem k této skutečnosti a jejich odpovědnému přístupu se zcela nevěnovaly předsezonní přípravě, což se samozřejmě odrazilo ve výsledcích. Přesto letošní sezonu považujeme za úspěšnou, neboť Kristýna vystřídala několik spoluhráček, a na vrcholném turnaji sezony – mistrovství republiky skončila s Ivanou Cebákovou na celkovém třináctém místě.
Dále se naše hráčky zůčastňovaly různých turnajů na republikové úrovni se střídavmi úspěchy, např. Kooperativa Cup v Brně skončila Kristýna s Míšou na páté pozici a Petra s Markétkou v ženském turnaji na deváté pozici. Toto umístění je zejména u Petry s Markétkou velkým příslibem do budoucna, neboť obě hráčky ještě nedosáhly věkové hranice pro ženské turnaje a obě hrají jěště se statutem juniorek.
Konečné pořadí Kooperativa Cupu v Brně.

1.Tereza Tobiášová ? Soňa Nováková

2. Eva Weissová – Jana Goliášová

3. Hana Klapalová – Tereza Petrová

4. Vendula Haragová – Dana Bláhová

5. – 6.Petra Chalcarzová – Ilona Šotkovská
Kristýna Hejlová – Michaela Formánková

7. – 8.Marie Reiterová – Michaela Voláková
Markéta Dostálová – Gabriela Galiová

9. – 12.Adéla Chalcarzová – Kateřina Novotná
Petra Hejlová – Markéta Hudcová
Kamila Mrázová – Zuzana Jurenková

13. – 14. Lenka Vaňková – Šárka Kubalová
Simona Valášková – Františka Vidnerová

Kristýna si opět vybojovala účast na mistrovství republiky regionů, tentokrát v kategorii smíšených dvojic, se spoluhráčem Viktorem Lípou. Po loňském vítězství v ženské kategorii si letos vybojovali
třetí místo.

V celkovém pořadí skončila Kristýna v ženské kategorii na 26. místě a Petra v juniorské kategorii na 23. místě. Zde je třeba zdůraznit, že se zůčastnila pouze dvou juniorských turnajů a v jednom skončila na místě třetím a na druhém byla pátá.

Před Kristýnou je teď asi měsíční období regenerace a potom se opět zapojí do beachvolejbalové přípravy a prvoligového družstva Moravská Slavia v šestkovém volejbale, Petra a Míša odjíždějí v září do jihofrancouzského města Vannes, kde se budou snažit pomoci družstvu v postupu do vyšší soutěže a budou zde působit také jako trenérky ve volejbalovém družstvu mladých děvčat.
Zde je několik fotografií z místních novin.

Galerie fotografií