Mini XS - zrnková káva

Hlavní stránka »  Nápojové automaty »  do 50 porcí »  Mini XS - zrnková káva

Nejmenším z rodiny nápojových automatů RHEA VENDORS je nápojový automat MINI XS, který je určen především pro Vaši kancelář,ordinaci nebo menší provoz.Nápojový automat připravuje nápoje z čerstvě namleté zrnkové kávy COVIM. Dále má nápojový automat MINI XS zásobník na smetanu do kávy a zásobník na instantní čokoládu. Uspokojí i ty nejnáročnější uživatele, neboť z těchto ingrediencí Vám připraví celkem 8 druhů nápojů, od espressa, přes čokoládu, cappuccino, až po latte machiato.

Ingredience pro přípravu nápojů značky MIX 4 VEND a zrnkovou kávu COVIM Vám velmi rádi přivezeme. Nápojový automat lze vybavit mincovním zařízením, které ale nevrací přeplatek, v příslušenství dodáváme stojam pod nápojový automat, který je současně uzamykatelnou skříňkou, kam si můžete uložit ingredience pro přípravu kávy a ostatních nápojů z nápojového automatu a současně podstavec slouží jako zásobník kelímků. Kapacita zásobníku kelímků o obsahu 1,5 dcl je 150 kusů.

Takže pokud se rozhodnete pro vysoce kvalitní italskou kávu COVIM a nápojový automat MINI XS, stačí zvednout telefon a zavolat nám. Přístoje máme skladem takže již zítra si můžete vychutnávat svoji ranní kávu.

Nabídka nápojů

  • KÁVA ČERNÁ s cukrem
  • KÁVA S MLÉKEM a cukrem
  • CAPPUCCINO s cukrem
  • MOCCACCINO s cukrem
  • ČOKOLÁDA
  • ČOKOLÁDA S MLÉKEM

Technické údaje

Rozměry

Výška 510 mm
Šířka 380 mm
Hloubka 450 mm
Hmotnost 27 kg
El. přípojení 230 V 50 Hz
Příkon 1250 W / 1550 W
Přípojka vody voda 3/8"

Kapacita

Káva 0,5 kg
Bělidlo do kávy 0,5 kg
Cukr 1 kg
Čokoláda 2 kg
Čaj nebo polévka (H/5) 1 kg
Nápojový automat MINI XS

Nápojový automat MINI XS